O nás

  Vítejte na stránkách Restaurace a pensionu Viola!

  V naší restauraci nabízíme domácí kuchyni založenou na čerstvých surovinách. Dbáme na kvalitu surovin a pečlivou přípravu. Každý týden pro Vás připravujeme denní menu, ve kterém si můžete vybrat z jedné polévky a čtyř hlavních chodů. Ochutnat můžete také sezónní speciality nebo si vybrat ze stálého menu. V nápojovém lístku nabízíme výbornou kávu, dovezenou z ostrova Papua-Nová Guinea, domácí limonády, víno z rodinného vinařství CHÂTEAU VALTICE a pivo značek Bernard a Pilsner Urquell. 

   

  Pro pořádání soukromých akcí je hostům k dispozici salónek s promítacím plátnem a O2 TV. Za hezkého počasí je otevřena venkovní terasa a dětské hřiště. Od dubna do října se na zahradě nachází stan s kapacitou až 80 osob, který si lze stejně jako pergolu s grilem pronajmout k soukromým akcím, např. svatbám nebo rodinným oslavám.

  V pensionu jsou Vám k dispozici jedno až čtyřlůžkové pokoje. Nábytek, použité materiály a barvy v pokojích jsou navrženy pro Vaše maximální pohodlí. Klidný spánek vychutnáte na pohodlných lůžkách s kvalitními matracemi. Jako hosté pensionu máte přístup do venkovního bazénu. K dispozici Vám je také ping pongový stůl a stolní fotbal. Ti, kteří přijeli za krásami Chodska a okolí, si mohou vypůjčit kola nebo trekingové hole a místního průvodce. Zájemcům o pobyt v samém srdci Chodska jsou určeny naše pobytové balíčky.

  Těšíme se na Vaši návštěvu.

  Tým Viola