U Kalicha – Šibanov

  Těm, kteří vyhledávají klid a přírodu, nabízíme ubytování v chalupě U Kalicha. Čtyři ložnice o celkové kapacitě 11 osob nabízí možnost posezení, nechybí ani televize a dostatek úložných prostor. K dispozici je také společenská místnost, vybavená kuchyně a dvě koupelny s toaletami. V celém objektu je zavedena wifi síť. Pro venkovní zábavu je připraveno dětské hřiště a zahradní pergola. 

  Obec Šibanov, kde se chalupa nachází, je obklopena panenskou přírodou. Nejbližší město, Poběžovice, s vlakovým a autobusovým nádražím je vzdáleno přibližně 6 km.  Nedaleko se nachází obec Pivoň, známá především díky původně gotickému klášteru, nebo zřícenina hradu Starý Herštejn. V okolí je také mnoho zaniklých osad, po jejichž stopách se můžete vydat.

  1. Ložnice – 4 jednolůžkové postele
  2. Ložnice – 3 jednolůžkové postele
  3. Ložnice – 2 jednolůžkové postele
  4. Ložnice – 2 jednolůžkové postele

  Turnusy Cena
  Pátek –  Neděle
  Pátek – Pátek

  V případě požadavku se lze domluvit i individuálně.

  Telefonní číslo pro objednání +420 725 966 880

  Email: info@pensionviola.cz

   

  Ubytování je možné od 21.07.2017.

   

  Für die Gäste Ruhe und Natur vor allem suchen, stellen wir Unterkunft in einem Ferienhaus U Kalicha. Vier Schlafzimmer Gesamtkapazität bis 11 Personen Platz. Zu den weiteren Annehmlichkeiten wie TV, Schränke und Möbel. Es gibt auch einen Gemeinschaftsraum, Küche und Bad mit WC. Das gesamte Gebäude ist Wi-Fi-Netzwerk eingeführt. Für Unterhaltung im Freien, ein Spielplatz und Sitzgelegenheiten im Garten Pergola.

  1. Schlafzimmer – 4 Einzelbetten
  2. Schlafzimmer – 3 Einzelbetten
  3. Schlafzimmer – 2 Einzelbetten
  4. Schlafzimmer – 2 Einzelbetten
    

  Šibanov Dorf ca. 6 km von Ronsperg entfernt. Das ganze Gebiet Hütte U Kalicha ist umgeben von Natur, die die richtige Atmosphäre evozieren.

  Unterkunft in Übernachtungen:

  Tage Preis
  Fr –  So
  Fr – Fr

   

  Falls gewünscht, können Sie individuell angeordnet werden.

  Telefonnummer für die Bestellung von +420 725 460 400

  E-Mail: info@pensionviola.cz

  Die Unterbringung erfolgt ab 21. Juli 2017 zur Verfügung.